Lokalita

Bydlení v srdci Prahy je sen, který se může stát skutečností...

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /www/doc/www.rosettapalace.cz/www/includes/menu.inc).

Srdce Prahy

Díky umístění Rosseta Palace si jeho obyvatelé mohou vychutnávat zážitky z centra Prahy, které mají jako na dlani. Rychlá procházka v jakémkoliv směru vás přivede ke dveřím kaváren, divadel, kina, galerií, restaurací, obchodů a obchodů s potravinami. Přístup k pražskému metru, k tramvajím a autobusům je jen na krátkou pěší vzdálenost.

Zapomenout však nesmíme ani na historické centrum celé České republiky, Václavské náměstí. Každoročně žije řadou zajímavých akcí a trhů, z Rosseta Palace jen pár minut pěšky. Obchodní dům Palladium, s více než 200 obchody, je vzdálen 5 minut chůze od Václavského náměstí. Exkluzivnější polohu si lze jen stěží představit.

Na dosah je také unikátní zelená plocha v centru Prahy, Františkánská zahrada. Ukrytá ve vnitrobloku, s dětským hřiště a příjemným posezením přímo vybízí k relaxaci. 

Například obchodní centrum Quadrio nabízí více než 60 obchodů, restaurací a služeb. Hned vedle něj každou chvíli nabízí jiný pohled pražský technický div 21. století, socha umělce Davida Černého Proměna. 

2Minut
k tramvaji
3Minut
k metru
4Minut
k autobusu